SLIDE1

7 Haziran 2016 Salı

Flormar Full Coverage Concealer

Çok ama çok uzun bir aradan sonra tekrar merhaba! Yaklaşık 3 ay gibi bir zaman diliminden beri yazmadığımı fark ettim ve bu açığı kapamam gerektiğini düşündüm. Bu süre içerisinde birçok ürün denedim,aşık oldum ve nefret ettim. Şimdi bütün bu ürünleri sizinle paylaşma zamanı. Ayrıca birçok dizi,anime,tavsiyeler de birikti. Lafı daha fazla uzatmak isteniyorum, 3 ay sonrasında tekrar buradayım ve sizlerle bir şeyler paylaşacağım!


Öncelikle ürünün markası Flormar. Ben Flormar markasının bir tek göz ve dudak kalemlerini kullanmıştım. Onun haricinde hayatımda hiç Flormar kullanmamıştım,özellikle de ten ürünlerini. Uzun zamandır sivilce izlerimi kapatacak bir kapatıcı arayışı içindeydim. Bir gün Flormar'a girdim ve bu kapatıcıyı gördüm. O sevinçle gidip en koyu rengi almıştım ama olsundu. Aldığım günden beri sıklıkla kullanıyorum ve çoktan dibini gördüm. Ama bereketli bir ürün,kullandıkça bitmiyor. Okula giderken göz altıma ve sivilce izlerime hafifçe sürerek yediriyorum. Ve az bir miktarı bile doğal bir görünüm veriyor. Krem formda bir ürün ve dağıtımı çok kolay. Ben parmaklarımla ısıtarak dağıtmayı daha çok seviyorum o yüzden sünger veya fırça kullanmıyorum. İlk başlarda fırça ile sürüyordum ama bunu es geçiyorum artık. Benimkini rengi 4 Medium Beige, en koyu rengi.
 
Yukarıda da gördüğünüz gibi dibini gördüm maalesef. Ama 1 aydır bu şekilde kullanmaya devam ediyorum. Her gün kullanmama rağmen bitmiyor. Ayrıca ambalajı sağlam,boyutu da tam çantaya at çık diye yapılmış. Şimdi de kapatıcılığına bakalım.


İlk göz altıyla başlayalım. Işık farkı sizi yanıltmasın çünkü gerçekten kapatıcılığı böyle. Benim çok mor göz altlarım yoktur ama iç köşelerde morluklarım biraz fazla. Ve bunu kolaylıkla kapatıp aydınlatmayı başardı.


Bu da sivilce ve sivilce izlerini kapatmak için kullanıldığında. Kızarıklığı kapatıyor ve neredeyse fondöten görevi görüyor. Bu gerçekten çok başarılı.

Fiyatına göre harika iş çıkarıyor. Ben bu ürünü 15 TL'ye almıştım. Bu fiyata bu kapatıcılık kaçmaz. Hemen en yakın Flormar mağazasına koşup stoklayın. Ben şahsen bitmesini bekliyorum. Ama gittiğim an stok yapacağım. Bu kapatıcıdan iyisini bulana kadar favorim budur! 

Flormar'ın kendi internet sitesinden 18,90'a sipariş edebilirsiniz! Bir dahaki yazımda görüşmek üzere,sevgiyle kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder