SLIDE1

13 Şubat 2016 Cumartesi

Watsons+Migros İndirimi!

Herkese merhabaa! Bütün bir hafta boyunca haftalığımı idareli kullanmaya çalışarak bir miktar para ayırdım. Çünkü sevgililer günü indirimleri olacak ve iki üç parça bir şey alamazsam çıldıracaktım. Tabi yine de yüklü bir miktar değildi,gayet makul bir miktar ayırabildim fakat idareli kullanmayı başardım. Öncelikle Watsons'a girdim. Ve Pastel'den şeftali tonlarında çok tatlı bir allık,Rimmel London'dan da bir maskara aldım. Watsons Card'a özel %40 indirim vardı ve ikisi de çok uyguna geldi. Sonra Migros'ta yüz bakım ürünleri indirimini gördüm ve oraya koştum. Tonik veya makyaj temizleme suyuna ihtiyacım olmadığı için çıkmaya yeltendim fakat Neutrogena'nın yüz nemlendiricilerini görünce stop dedim. Hemen bir tane attım sepete :) Bu üç ürünü de kullandıktan sonra ileriki zamanlarda yazısını yazmayı planlıyorum. Gelelim ürünlerin açıklamasına.


Pastel - Spring Blush-On Allık
İçerisinde ufak ufak simler barındırıyor ve hafif bir şeftali rengi veriyor. Numarası 15. Açık tenlilerde daha belirgin durur. Çok hoş bir kokusu var ve ambalajı da çok tatlı. Gerçek fiyatı 11 TL civarında,indirimle 7-8 TL'ye geliyor.
Rimmel London - Salatalık Özlü Wonder'full Wake Me Up Maskara
Wake Me Up serisinin yeni maskarası salatalık özlü ve çok güzel bir kokusu var. Kirpikleri nemlendiriyor ve besliyor. Takma kirpik etkisi veya kıvrık kirpikler vaad etmiyor,günlük kullanıma uygun çok doğal bir maskara. Gerçek fiyatı 20 TL,indirimle 12 TL'ye geliyor.
Neutrogena - Pembe Greyfurt Yağsız Yüz Nemlendiricisi 
Yağlı bir cilde sahip olduğum için yağsız yüz nemlendiricileri tercih etmek durumundayım. Neutrogena'nın Pembe Greyfurt Sivilce Karşıtı Yüz Jeli'ni kullanıyordum ve şimdi de nemlendiricisini edindim. Kokusu ilk başta ağır gelse de sonrasında yerini hafif bir greyfurt kokusuna bırakıyor. Gerçek fiyatı 13 TL,indirimle 7 TL'ye geliyor.Hepsi toplamda 44 TL tutması gerekirken indirim sağolsun 27 TL gibi makul bir fiyata geldi. Yarın indirimin son günü bu yüzden kesinlikle kaçırmamalısınız! Hemen en yakın Watsons'a ve Migros'a uğrayın,alışverişinizi yapın,uygun fiyatlı ürünleri kapın. Ürünleri kullandıktan sonra hepsinin teker teker yazılarını yazıp sizlerle paylaşacağım. Sevgililer günü ile ilgili bir saplık yazısı daha paylaşacağım,malumunuz sap geldik,sap gidiyoruz. Hoşçakalın! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder