SLIDE1

1 Şubat 2016 Pazartesi

Haftanın En'leri 1!

Yepyeni bir sistem ile geldim. Bence gayet hoş bir sistem. Tabi övmekle bir yere gelemem onun için direk sistemi anlatmaya geçicem.

Nedir bu Haftanın En'leri? Bunu açıklamakla başlayabilirim. Öncelikle Haftanın En'leri derken en güzel kitap,en güzel şarkı,en güzel dizi ve en güzel oyuncu-şarkıcıdan bahsediyorum. Bu ilk başta benim görüşlerim olsa da sitenin ziyaretçileri çoğaldıkça sizin de görüşlerinizi alacağım.

Peki bu uygulama hangi günler sürecek? Günler değil,gün. Haftanın ilk günü olduğu için pazartesi günleri böyle bir yayın yapmayı düşündüm. Hem ben görüşlerimi paylaşmış olurum,hem de sizin için fikirler ortaya çıkmış olur. Umarım size de mantıklı gelmiştir. O zaman bu haftanın enlerini paylaşıyorum!


Haftanın En Güzel Şarkısı;  4MINUTE - Hate
 Ne kadar şarkının diğer bölümleriyle nakaratı uyumsuz olsa da benden geçer not aldı.

Haftanın En Güzel Kitabı; Melekler Korusun - Debbie Macomber
 Kesinlikle haftanın eni olmaya hak kazanan bir kitap!

Haftanın En Güzel Draması; Sassy Go Go

Sassy, Go Go (Cheer Up!) Promotional poster.jpg Bu drama hakkında bir blog yazısı paylaşmış olsam da,buraya koymadan edemedim. Dizinin tanıtımını okumak için tık tık.

Haftanın En Güzel Filmi; Kardeşim Benim

 Hakkında söylenen bütün güzel yorumları hak eden güzel bir senaryo ve başarılı bir cast.

Haftanın En İyi  Oyuncusu; Lee Won Geun

 Hem yakışıklı,hem uzun boylu,hem erkeksi olan Lee Won Geun benim gönlümde taht kurdu :) Çok tanınan bir oyuncu olmamasına rağmen nasıl bu kadar iyi rol yapabiliyor,hayretler içinde kaldım.

Haftanın En Güzel Programı; Zuhal Topal'la Evlen Benimle
 Bunu buraya koyarken hunharca güldüm :) Bir kere hepinizin saati geldi mi oturup bu programı izlediğinizi ve zevk aldığınızı biliyorum. Bu nedenle buraya en çok yakışacak program Zuhal Topal'dır bu hafta :)

Haftanın En Başarılı Grubu; WINNER

 1 gün önce Baby Baby adlı MV ile geri dönen Winner benim için oldukça başarılı bir grup. Dünkü comeback'ten sonra bunu daha iyi anlayabildim :) YG zaten başlı başına başarılı bir şirket,bu vesileyle grupları da o denli başarılı oluyor.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder