SLIDE1

11 Şubat 2016 Perşembe

Essence Pure Skin Sivilce Karşıtı Pudralı Tonik

Herkeseee merhabaa! Bugün sizlere cilt bakımımdan ayırmadığım bu cici toniği tanıtacağım. Bildiğiniz üzere Essence Pure Skin serisi ile sivilcelere ve siyah noktalara bir savaş açmış durumda. Tonik haricinde siyah nokta bandı,BB krem,sivilce kurutucu ve daha sayabileceğimiz türlü bakım ürünü çıkardı. Diğer ürünlerin işe yarama seviyesini bilemem fakat bu tonik oldukça başarılı çıktı ve benden geçer not aldı. Siyah noktalar için bir şey diyemeyeceğim fakat sivilceleri gözle görülür şekilde azalttığı doğrudur. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 vakit kullanıyorsunuz. Sabah kalktığınızda yüzünüzü yıkadıktan hemen sonra ve akşam yatmadan makyajınızı temizledikten sonra kullanabilirsiniz. Pudralı olması nedeniyle de sivilcelerden daha hızlı kurtuluyorsunuz. Tabi söylemek isterim,bu tarz ürünler kesinlikle kalıcı çözüm değildir. Ürünü pamuğa dökerek uygulayabilirsiniz. Sivilceler haricinde makyaj artıklarını da temizlemeye yardımcı. Vaatlerine bakalım.


  • Sivilce ve siyah noktaları azaltır,yeni kusurların oluşmasını engeller ve cildi görünür bir şekilde arındırır.
  • Gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.
  • Pürüzsüz ve kusursuz bir cilt vaadeder.
  • Dermatologlar tarafından onaylanmıştır.
  • Söylemeden geçemeyeceğim,kokusu keskin. Beni rahatsız etmedi fakat sizi rahatsız edebilir. O yüzden almadan önce ürünün kokusuna bakın. Pudralı olmasından dolayı kokusu farklı.


Fiyatı da 7 TL kadar olmalı. Bence ürüne bir şans vermelisiniz. Benim cilt bakımımın bir parçası olmaya devam edecek gibi görünüyor. Hoşçakalın!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder