SLIDE1

2 Şubat 2016 Salı

Aksiyon Severler İçin; City Hunter

Geçen sefer komedi dizisi paylaşmıştım,fakat bugün bol aksiyonlu bir dizi paylaşacağım. Nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz ve her dakikasında zevk alacağınız bir dizi. Dizinin adı City Hunter. Konusuna gelirsek;

 Lee Yoon Sung (Lee Min Ho) henüz bir aylıkken ölen babasının en yakın arkadaşı tarafından kaçırılır ve babasıyla birlikte ölen 20 askerin intikamını almak için eğitilir.. 17 yaşındayken tüm bunları öğrenir ve bambaşka bir insan olmak üzere kendini geliştirir. Yıllar sonra mükemmel kariyeriyle ile Seul’e dönen Yoon Sung uzman olarak Choong Wa Dae’de çalışmaya başlar fakat asıl görevi çeşitli yasadışı suçlara da bulaşmış olan 5 kişiden babasının ve Nampo Limanı’nda ölen askerlerin intikamını almaktır. 

Başrollerini Lee Min Ho ve Park Min Young paylaşıyor. İkilinin enerjisi o kadar sıcak,oyunculukları o kadar başarılı ki bunu siz de fark edeceksiniz. Lee Min Ho'yu bilmeyeniniz yoktur sanırım. Boys Over Flowers dizisinin Gu Jun Pyo'sundan bahsediyorum. Bu sefer daha farklı bir rolde. O bir şehir avcısı. Dövüş sahnelerini çok beğendim ve bana kesinlikle yapmacık gelmedi. Kız da o kadar tatlıydı ki onun sahnelerini izlemeye doyamadım. Özellikle ikilinin sahneleri ayrı bir güzeldi. Savcıyı da çok beğendim. Gel gelelim çocuğun babasını hiç ama hiç sevmedim. Elimde olsa bilgisayarın içine girer,o adamı bir güzel pataklardım. Diziyi izlerken,Kore'nin iç meselelerine hayret edeceksiniz. 

Dizi bir yana,OST'ler şahaneydi. OST'leri dinlemek için tık tık.

Şimdi giflere ve repliklere geçelim.
 Bu sahnede gözyaşlarınızı tutamayacaksınız.

 KARA grubundan Goo Hara da var dizide! Ve o kadar komik bir karakter ki gülmeden edemeyeceksiniz. Tam bir çatlak :)
 Ne kadar görev gereği olsa da gıcık olmadan geçemiyor insan.

 Uçan Minho görmek ister misin yakışıklı :)Yalandan kim ölmüş temalı :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder