SLIDE1

28 Ocak 2016 Perşembe

Rimmel London: Wake Me Up Kapatıcı

Bugün sizlere uzun zamandır kullandığım ve oldukça memnun olduğum bir üründen bahsedeceğim. Bu yaptığım ilk ürün analizi olacak sanırım. Uzun zamandır göz altı kapatıcısı arayışı içindeydim. Kullandığım stick kapatıcılar çizgilere doluyordu ve bu oldukça kötü bir görüntü yaratıyordu. Bir makyaj videosu izlerken Rimmel London Wake Me Up kapatıcıyı gördüm. Youtuber'da oldukça kapatıcı ve aydınlık duruyordu. Hemen Watsons'a gidip bir tane edindim. Ve acayip memnun kaldım. Çok aman aman bir kapatıcılığı yok yani morluklarınız çok ise daha kapatıcı ürünler tercih edebilirsiniz. Kapatıcılıktan çok aydınlık görüntü verme özelliği beni hayran bıraktı. Üstün kapatıcılıktan çok daha iyidir bence. Yaşıma uygun bulduğum için bu kapatıcıyı tercih ediyorum. Gidip Maybelline Fit Me kapatıcı sipariş edecek halim yok ya :) Sadece göz altım için değil,aynı zamanda sivilce,kızarıklık ve sivilce izlerini saklamak için kullanıyorum. Ben oldukça memnunum. Bütün özelliklerini sıralamak istersek;

  • Orta kapatıcılıkta bir ürün.
  • Aydınlık bir görüntü veriyor.
  • Çizgilere dolmuyor.
  • Sivilce,sivilce izleri ve kızarıklık kapatmada da oldukça başarılı.
  • Fiyatı uygun. 20 TL olması lazım.
  • Bütün Watsons'larda Rimmel London markasını bulabilirsiniz. Gratis'lerde ve Rossmann'larda yok.
Bu arada sabitlemek için normal pudra yerine transparan pudra kullanırsanız,kalıcılığını arttırabilirsiniz. Pudrasız kalıcılığı da iyi fakat bütün gün göz altınızda kalacak ise transparan pudra ile sabitlemenizi öneririm.

Şunu da eklemek isterim ki,fırça ya da pamuk ile değil parmaklarınızla dağıtın. Kapatıcılığı artıyor. Ben parmaklarımla uyguluyorum.

Benimkinin rengi Classic Beige. Siz de kendi teninize uygun bir rengi seçebilirsiniz. 3 tane renk seçeneği var. 010 Ivory en açık rengi. Beyaz tenliler bunu tercih etmeli. Orta tonu 030 Classic Beige,biraz daha koyusu ise 040 Soft Beige. Fakat Soft Beige rengi bile açık gelmişti bana. Aydınlık verme özelliğinden midir nedir.
Sonuç olarak,kapatıcı arayışında iseniz size tavsiyem bu kapatıcıyı tercih etmeniz yönünde. Daha iyisini bulana kadar favorim Rimmel London :)

VE NOT OLARAK; BİZE DESTEK OLMAK İÇİN REKLAMLARA BİR KERE TIKLAMANIZ YETERLİ.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder